Savetnici

style1

Savetnici OLI metoda

Jovanović Nebojša, dipl. psiholog, BG, 063227505, jnebojsa1@gmail.com
Senić Renata, MA klinički psiholog, Beograd, 0642474075, renata.senic@gmaill.com
Paunović Ivana, dipl. psiholog, BG, 0604055605, ivnpaunovic@yahoo.com
Đorđević Ivana, dipl. psiholog, Beograd-Zemun, 0605754775, ivanadimitrijevicdjordjevic@yahoo.com
Milutinović Olivera, psiholog, Bg, 0611684352, olivera.milutinovic@psihokret.com
Vučković Maja, doktor medicine, edukator, Niš i Beograd, 065/3519 563; maja.inspireyourself@gmail.com
Vilimonovic Marijana, dipl. psiholog, Bg, 0603695509, marijana.vilimonovic@gmail.com
Trbojević Jovana, Novi Sad, dr. psihologije, 0637197540, jovana.trbojevic88@gmail.com
Mihailović Marija, dipl. komunikolog, Bg, 0641951968 marija.mihailovic@gmail.com
Nadejin-Simić Marina, dipl. šk. pedagog-psiholog, Bg, 0641989067, marinanadejin@gmail.com
Marjanović Pavle, dr. medicine, N. Bg, 063453517, pavle.marjanovic1@gmail.com
Firevski-Jovanović Tatjana, dipl. psiholog, Bg

Savetnici OLI metoda u superviziji

Aleksandra Rakić, sandra_rakic@yahoo.com
Aleksandra Ristivojević
Ana Trnavac
Ana Zdravković
Dragica Mihajlović, mihajlovic_dragica@yahoo.com
Gordana Bingulac, gordanab.bingulac@gmail.com,
Ivana Ćirić, sciric3@open.telkom.rs
Jelena Pačov
Milica Mladenović, stagodnapises@yahoo.com
Mirjana Petrić, petric.mirjana@yahoo.com
Nataša Vasić
Nevena Perović, newwena@yahoo.com
Romana Ranković
Vanja Ivanović
Branka Blagojevic, brankablagojevic2@gmail.com
Divna Lalević Bosisio, cecebg@gmail.com
PetarVagić

Savetnici OLI metoda u edukaciji

Aleksandar Stanković, aleksandar.stankovic@fmk.edu.rs
Aleksandra Ivošević, aleksandra7788@gmail.com
Aleksandra Janković, saska87bgd@hotmail.com
Ana Gavrilov, anagavrilov83@gmail.com
Ana Kosnicarevic, astroana988@gmail.com
Ana Stanojević , ana.stanojevic@elpharma.com
Anita Rakita,
Biljana Živković, bilja.zivkovich@gmail.com
Bojana Jevtić, bjevtic6@gmail.com
Bojana Jurišić, bo5taurus@yahoo.com
Bojana Smolic, bojanasmolic@yahoo.com
Danica Milošević, danicamilosevic67@gmail.com
Danica Vranesevic, danica.vranesevic@gmail.com
Dario Antonić, wakada@gmail.com
Djulten Dvornic, gdvornic@gmail.com
Dunja Pleca, dunja.pleca@gmail.com
Dušica Joksimović, dusicajoksimovic@gmail.com
Gordana Đukić, gordana.forest.djukic@gmail.com
Gordana Kemives, kemivesgordana@gmail.com
Irena Pilipović, irena.pilipovic@gmail.com
Ivan Gavrilović, perihoresis11@gmail.com
Ivana Maričić, ivanamaricic15@gmail.com
Ivana Mikavica, ivanamikavica@gmail.com
Ivana Stanković, ivana.stankovic88@yahoo.com
Jelena Abraham, jelenaabraham@yahoo.com
Jelena Dimitrijević, jelenadimitri@gmail.com
Jelena Djuric, psihoterapijajelena@gmail.com
Jelena Stojanovic
Jelica Jakšic, jelicajaksic@gmail.com
Jovana Milicevic, miliceviccjovana@gmail.com
Jovana Radovanović,
Jovana Repić, jocasreckovic@gmail.com
Jovana Stojkovic, jovana.stojkovic.js@gmail.com
Katarina Kocić, katarina.kocic9@gmail.com
LjiljanaStanojcic, ljilja2101@gmail.com
Luka Milosevic, luka.m1997@gmail.com
Maja Colic, majacolic16@gmail.com
Marija Lojanica, marija.lojanica@megaline.rs
Marija Magdalena Gajic, marijamagdalenagagic@gmail.com
Marija Milovanović, marija.milovanovic4@gmail.com
Marija Vasić, mv.tadea@hotmail.com
Marijana Stavrevski, marijanastavrevski@gmail.com
Milan Jovicic, milan1912jovicic@gmail.com
Milica Miloradović Stanković , milica_miloradovic@yahoo.com
Miljana Šundić,
Mina Miljković
Miodrag Ivanovic, miodrag.misa@gmail.com
Mirjana Uzelac, mirjanasekauzelac@gmail.com
Nada Pavlovic, pavlovic_nada@yahoo.com
Nataša Sikic, natasasikic@gmail.com
Nataša Sikic, natasasikic@gmail.com
Nevena Simic, simicnevena89@gmail.com
Nikola Savić, savic.nnikola@gmail.com
Radmila Sergijevic, radmila.s1978@gmail.com
Ruzica Reljan, ruzicare@open.telekom.rs
Ružica Petrović
Sara Carević , victoriacarevich@gmail.com
Slavica Tošić, tosiccica@gmail.com
Slađana Pavic, sladjanapavicbd@gmail.com
Snežana Đorđevic, zanakg65@yahoo.com
Stefan Nikolic, za.fakultet@hotmail.com
Svetlana Blagojevic, blagojevic.s@sezampro.rs
Tanja Jovančić, tanjuska91@gmail.com
Tanja Todorović tanjatodorovic91@yahoo.com
Tihomir Stojkovic, tihomir.stojkovic@med.bg.ac.rs
Vesna Butrović
Violeta Dokic, mvnd@sbb.rs
Vladanka Simovic, drsimovic@gmail.com
Vladimir Petković, petkovic2004@yahoo.com
Đorđe Civrić, prozoruprozor@gmail.com

Savetnici OLI metoda

Anela Đanković, djankovicanela@gmail.com
Vesna Dimić, savetovaliste.dimic@gmail.com 063/1119772
Dejan Stojković, dejanshmp@gmail.com, 064/2097335
Dragana Popov Tapavicki, draganapopovt@gmail.com, 060/5074900
Jovana Trbojević, jovana.trbojevic88@gmail.com, 063/7197540
Marija Vasić, cvrcolina23@gmail.com
Marko Dinić, mechkamilinko@gmail.com
Milana Lazarević, milana.jovancic160@gmail.com, 060/6681985
Milana Popović, mpmilanapopovic@gmail.com
Olgica Vučenov, olgicavucenov@yahoo.com, 062/382203
Stanislava Vučković, jovanovstanislava@gmail.com, 064/2636646
Tanja Ilijazović, tanjailijazovic@gmail.com, 064/3095020
Tanja Radović, tanja.radovicns@gmail.com, 063/8294657

Savetnici OLI metoda u superviziji

Ana Kusturić, psihologanakusturic@gmail.com, 061/2069214
Jasna Amroš-Vukelić
Jelena Vidić
Jelena Ranđelović
Jovana Škorić, jovana.skoric@ff.uns.ac.rs, 063/8759397
Lea Vujović
Marijeta Novaković, 062/8284956
Tamara Vučnić Sabo
Tamara Uzelac, uzelac.tamara@gmail.com, 062/609033

Savetnici OLI metoda u edukaciji

Aleksandra Ovuka
Anita Vasić, anitavasic987@gmail.com, 060/6304068
Dara Janković, djankovic17111@gmail.com, +387 65/705-941 Sokolac (Sarajevo)
Željka Jelić, jeliczeljka@yahoo.com, 063/591516
Jasmina Karajanov, jasmina.karajanov@gmail.com
Kristina Žigić, kristina.rodic@gmail.com, 064/2825913
Ljiljana Bandić
Maja Stojaković, majastojakovic89@gmail.com
Marija Bojat, marijabojat1@gmail.com, 063/8354444
Marko Šijačić
Milana Vujanović, milanavujanovic@yahoo.com
Mirko Miljković 069/2009703
Miroslav Stojković, miroslavgroup.miroslav@gmail, 060/0509218
Nada Vučković
Nebojša Mašić, nebojsa.masic.eu@gmail.com, 065/2079504
Neda Grbović
Nenad Mišković
Tatjana Daković
Teodora Kabić
Helena Ruža Obradović

Savetnici OLI metoda u superviziji

Emina Daskalovic – emina.daskalovic@gmail.com
Olga Milicevic – milicevicolga@yahoo.com
Anita Milosevic – anitamilosevicc@gmail.com

Savjetnici OLI metoda u edukaciji

Tatijana Raković, tatijanarakovic@gmail.com; 069 736 360
Anja Kastratović, anjax98@gmail.com; 069 795 762
Nataša Šljivić, sljivicnatasa123@gmail.com; 069 404 709
Nataša Pašić, natasazabljak@gmail.com; 069 212 156
Savina Perković, savinabar29@gmail.com; 069 138 458
Daša Živković, dasa.zivkovic@gmail.com; 069 876 873
Irena Koprivica, ikoprivica@yahoo.com; 067 594 833
Danijela Knežević, danijelaknezevic90@gmail.com; 068 828 483
Aleksandra Žugić, sasazugic@gmail.com; 068 041 322
Aleksandra Nikčević, albi1915@gmail.com; 067 417 174
Tatjana Koćalo, tatjanakocalo@yahoo.com; 069 375 994
Kristina Đukanović, kristina.djukanovic@mup.gov.me ; 067 112 198
Bojana Miletić, bojanam28@gmail.com; 067 380 612
Maja Vukićević, m.v.aragana@t-com.me; 069209302
Iva Lilić, alagiciva@yahoo.com ; 069132987
Jelena Knežević, jelenak80@t-com.me; 068821488
Teodora Delja; teodora.delja@gmail.com; 069945585
Ana Pešić, pesicpetricana@gmail.com ; 068586981
Koviljka Popović, popovic.kika@yahoo.com ; 067548799
Amela Kolar, amelakolar12@gmail.com ; 069227866
Dijana Milošević, dijana3012m@gmail.com ; 068849813

Savetinici OLI metoda

Nera Kravić Prelić
Azra Begtašagić
Miladinka Usorac

Savetnici OLI metoda na edukaciji

Aida Abaza
Dijana Malohodžić
Melisa Grahić
Vedrana Andrić