SAVETNICI2018-12-12T20:47:00+00:00

Savetnici

style1

Savetnici OLI metoda u superviziji

Aleksandar Bibovski
Aleksandar Milošević
Aleksandar Nedeljkov
Aleksandra Rakić, sandra_rakic@yahoo.com
Aleksandra Ristivojević,
Ana Filip, anaf@inet.rs
Ana Gvozdenović,
Ana Trnavac,
Ana Vojnović, ana.vojnovic@yahoo.com
Ana Zdravković
Anita Popović,
Danka Popović, dankadada@gmail.com
Dragica Mihajlović, mihajlovic_dragica@yahoo.com
Dunja Reljić, dunja.reljich@gmail.com
Gordana Bingulac, gordanab.bingulac@gmail.com,
Ivana Ćirić, sciric3@open.telkom.rs
Jelena Pačov
Jelica Gimboš, gimbosj@yahoo.com
Milica Mladenović, stagodnapises@yahoo.com
Mira Marojević,
Mirjana Petrić, petric.mirjana@yahoo.com
Nataša Vasić
Nenad Lazarević, nenad.lazarevic86@hotmail.com
Nevena Perović, newwena@yahoo.com
Romana Ranković
Selena Vignjević, selena.vignjevic@live.com
Tanja Ponjavić, tanja.ponjavic@gmail.com,
VanjaIvanović
Aleksandra Sokolovski, alex@ilifedesign.co.za
ŽeljkoGolic, zeljko.golic@yahoo.com

Kandidati na edukaciji za savetnike OLI metoda Na IV nivou-master

Ružica Petrović
Vesna Butrović
Aleksandra Janković, saska87bgd@hotmail.com
Bojana Jevtić, bjevtic6@gmail.com
Jelena Veljković, jeja.veljkovic@gmail.com
Danijela Ikanović, ikanovic.d@gmail.com
Marija Mihailović, marija.mihailovic@gmail.com
Sanja Dzanić, sanjadzanic@hotmail.rs
Bojana Aleksić, bojanasikoraaleksic@gmail.com
Filip Stojković, pontifeksmaksimus@gmail.com
Marijana Stavrevski, marijanastavrevski@gmail.com
Nevena Simic, simicnevena89@gmail.com
Luka Milosevic, luka.m1997@gmail.com
Đorđe Civrić, prozoruprozor@gmail.com
Ivana Maričić, ivanamaricic15@gmail.com
Srđan Kovic srdjankovic@yahoo.com
Milanka Petkovic, petkovicmilanka966@gmail.com
Marina Ogarevic, marinaogarevic@hotmail.com
Vladimir Petkovic, petkovic2004@yahoo.com
Dario Antonic, wakada@gmail.com
Jelena Djuric, psihoterapijajelena@gmail.com
Pavle Marjanović, pavle.marjanovic1@gmail.com
Divna Lalević Bosisio, cecebg@gmail.com
Nevena Simić, simicnevena89@gmail.com
Luka Milošević lu.milosevic@gmail.com
Marijana Stavrevski, marijanastavrevski@gmail.com
Emilija Velinov Pitić, emilija.velinov@gmail.com
Vladimir Petković, petkovic2004@yahoo.com
Marina Ogarević marinaogarevic@gmail.com
Željka Radulović zeljka.radulovic21@gmail.com
Branka Blagojevic, brankablagojevic2@gmail.com
Olivera Mišić omikasinovic@gmail.com
Milanka Petković petkovicmilanka966@gmail.com

Kandidati na edukaciji za savetnike OLI metoda Na III naprednom nivou edukacije:

Aleksandra Solujić, a.solujic@gmail.com
Aleksandar Stanković, aleksandar.stankovic@fmk.edu.rs
Anita Rakita,
Ivana Stanković, ivana.stankovic88@yahoo.com
JelenaStojanovic
Lazar Spasojević, lavhadrian@gmail.com
Marija Vasić, mv.tadea@hotmail.com
Marina Nadejin Simić, marinanadejin@gmail.com
Milena Žolnaj, zolnajm@gmail.com
Mina Miljković
Nataša Mihaljčić, natasamihaljcic@gmail.com
Olivera Grčić, oliveragrcic@gmail.com,
PetarVagić
Ranka Lazović, rankalazovic@yahoo.com
Tanja Jovančić, tanjuska91@gmail.com
TatjanaIlic Markovic, tanjailicbg@gmail.com
Zorica Nanevski, zorica.nanevski@gmail.com
BiljanaJovanovic, manasova@yahoo.com
Ivana Rankovic, i_rankovic@yahoo.com
Vera Radonjic, veraradonjic@yahoo.com
BojanaKučinar, troings@live.com
NatasaSikic, natasasikic@gmail.com
SuzanaVasiljevic, suzana05vasiljevic@gmail.com
SnežanaDjordjevic, zanakg65@yahoo.com
AleksandarTodorovic, aleksandar.todorovic@fmk.edu.rs
Aleksandra Ivosevic, aleksandra7788@gmail.com
Bojana Jurisic, bo5taurus@yahoo.com
Ana Gavrilov,  anagavrilov83@gmail.com
Ana Stanojević , ana.stanojevic@elpharma.com
Irena Pilipović,  irena.pilipovic@gmail.com
Milica Miloradović Stanković ,  milica_miloradovic@yahoo.com
Nikola Savić,  savic.nnikola@gmail.com
Sara Carević , victoriacarevich@gmail.com
Tanja Todorović tanjatodorovic91@yahoo.com
Jelena Abraham, jelenaabraham@yahoo.com
Jelica Jakšic, jelicajaksic@gmail.com
Ivan Gavrilović, perihoresis11@gmail.com
Slavica Tošić, tosiccica@gmail.com
Slađana Pavic, sladjanapavicbd@gmail.com
Biljana Živković, bilja.zivkovich@gmail.com
Predrag Đorđević, pedjadj369@gmail.com
Jelena Dimitrijević, jelenadimitri@gmail.com

Kandidati na edukaciji za savetnike OLI metoda Na II bazičnom nivou edukacije:

Jovana Radovanović,
Miljana Šundić,
Zeljko Golic, zeljko.golic@yahoo.com
Vladanka Simovic, drsimovic@gmail.com
Vladimir Ilic, vladimir.g.ilic@gmail.com
Vladanka Simovic, drsimovicv@gmail.com
Gordana Đukic, gordana.forest.djukic@gmail.com
Nataša Sikic, natasasikic@gmail.com
Tihomir Stojkovic, tihomir.stojkovic@med.bg.ac.rs
Snežana Đorđevic, zanakg65@yahoo.com
Jovana Milicevic, miliceviccjovana@gmail.com
Jovana Stojkovic, jovana.stojkovic.js@gmail.com
Maja Dokic, majadokic81@gmail.com
DunjaPleca, dunja.pleca@gmail.com
LjiljanaStanojcic, ljilja2101@gmail.com
Marija Milovanovic, marija.milovanovic4@gmail.com
Ana Kosnicarevic, astroana988@gmail.com
Marija Lojanica, marija.lojanica@megaline.rs
Maja Colic, majacolic16@gmail.com
Ruzica Reljan, ruzicare@open.telekom.rs
Bojana Smolic, bojanasmolic@yahoo.com
Dušica Joksimovic, dusicajoksimovic@gmail.com
Danica Milosevic, danicamilosevic67@gmail.com
Danica vranesevic, danica.vranesevic@gmail.com
Miodrag Ivanovic, miodrag.misa@gmail.com
Stefan Nikolic, za.fakultet@hotmail.com
Svetlana Blagojevic, blagojevic.s@sezampro.rs
Katarina Kocić, katarina.kocic9@gmail.com
Jovana Repić, jocasreckovic@gmail.com
Milan Jovicic, milan1912jovicic@gmail.com
Violeta Dokic, mvnd@sbb.rs
Mirjana Uzelac, mirjanasekauzelac@gmail.com
GordanaKemives, kemivesgordana@gmail.com
DjultenDvornic, gdvornic@gmail.com
Nada Pavlovic, pavlovic_nada@yahoo.com
Ivana Mikavica, ivanamikavica@gmail.com
Marija Magdalena Gajic, marijamagdalenagagic@gmail.com
Radmila Sergijevic, radmila.s1978@gmail.com
Jovana Milićević, miliceviccjovana@gmail.com
Maja Dokić, majadokic81@gmail.com
Ivana Mikavica, ivanamikavica@gmail.com

Kandidati na edukaciji za savetnike OLI metoda Sertifikovani savetnici OLI metoda

Dejan Stojković,dejanshmp@gmail.com
Jovana Trbojević, jovana.trbojevic88@gmail.com
Marko Dinić, mechkamilinko@gmail.com
Milana Jovančić, milana.jovancic160@gmail.com
Sunčica Jovanović, jovanovic.suncica@gmail.com
Stanislava Vučković, jovanovstanislava@gmail.com
Tanja Ilijazović, tanjailijazovic@gmail.com
Tanja Radović, tanja.radovicns@gmail.com
Vesna Dimić, vesnadj2@gmail.com
Anela Đanković, djankovicanela@gmail.com
Dragana Popov Tapavicki, draganapopovt@gmail.com
Milana Popović, mpmilanapopovic@gmail.com
Marija Vasić, cvrcolina23@gmail.com

Savetnici na edukaciji – IV mater nivo

Jovana Škorić
Gordana Topić
Olgica Vučenov
Jasna Amroš-Vukelić

Savetnici na edukaciji – III napredni nivo

Maja Stojaković
Ana Kusturić
Tamara Uzelac
Jelena Rađenović

Savetnici na edukaciji – II bazični nivo

Anita Vasić
Tijana Mišćević
Željka Jelić
Nenad Mišković
Teodora Karabatić
Neda Grbović
Dara Djanković
Miroslav Stojković
Lena Lončar
Helena Ruža Obradović

Kandidati na edukaciji za savetnike OLI metoda Na IV nivou-master

Emilija Tasković, emilylilly926@gmail.com
Jovana Dinić , jovana_sara@hotmail.com
Emina Daskalović , emina.daskalovic@gmail.com
Olga Milićević , milicevicolga@yahoo.com
Anita Milošević , anita.milosevicc@gmail.com
Katarina Mihajlović , katarinamihajlovic@ymail.com
Dragana Vasić Stević, gazonija@gmail.com
Tamara Veljković, tamara.pesic.le@gmail.com 

Kandidati na edukaciji za savetnike OLI metoda Na II bazičnom nivou edukacije:

Mirjana Miljković, mirjanamiljkovic2@gmail.com
Milena Jovanović, Jovanovich.milena@gmail.com
Pavle Vasiljvić

Kandidati na edukaciji za savjetnike OLI metoda na bazičnom nivou edukacije:

1. Tatijana Raković, tatijanarakovic@gmail.com
2. Anja Kastratović, anjax98@gmail.com
3. Nataša Šljivić, sljivicnatasa123@gmail.com
4. Nataša Pašić, natasazabljak@gmail.com
5. Savina Perković, savinabar29@gmail.com
6. Daša Živković, dasa.zivkovic@gmail.com
7. Irena Koprivica, ikoprivica@yahoo.com,
8. Danijela Knežević, danijelaknezevic90@gmail.com
9. Aleksandra Žugić, sasazugic@gmail.com
10. Aleksandra Nikčević, albi1915@gmail.com
11. Tatjana Koćalo, tatjanakocalo@yahoo.com
12. Bojana Miletić, bojanam28@gmail.com

Kandidati na edukaciji za savetnike OLI metoda Na IV nivou-master

Azra Aganović Bektašagić
Ediba Pozderović
Larisa Bajrić
Miladinka Usorac
Nejra Bećirović
Nera Kravić Prelić
Selmira Hodžić
Svjetalna Došić
Irma Prnjavorac
Alenka Hodžić Tanović