Savetnici

style1

Savetnici OLI metoda

Jovanović Nebojša, dipl. psiholog, BG, 063227505, jnebojsa1@gmail.com
Firevski-Jovanović Tatjana, dipl. psiholog, Bg
Senić Renata, MA klinički psiholog, Beograd, 0642474075, renata.senic@gmaill.com
Paunović Ivana, dipl. psiholog, BG, 0604055605, ivnpaunovic@yahoo.com
Đorđević Ivana, dipl. psiholog, Beograd-Zemun, 0605754775, ivanadimitrijevicdjordjevic@yahoo.com
Milutinović Olivera, psiholog, Bg, 0611684352, olivera.milutinovic@psihokret.com
Vučković Maja, doktor medicine, edukator, Niš i Beograd, 065/3519 563; maja.inspireyourself@gmail.com
Vilimonovic Marijana, dipl. psiholog, Bg, 0603695509, marijana.vilimonovic@gmail.com
Trbojević Jovana, Novi Sad, dr. psihologije, 0637197540, jovana.trbojevic88@gmail.com
Mihailović Marija, Novi Beograd, 0642358970,  marija.mihailovic@gmail.com
Nadejin-Simić Marina, dipl. šk. pedagog-psiholog, Bg, 0641989067, marinanadejin@gmail.com
Grčić Olivera, MA psiholog, Bg, 0648657152, oliveragrcic@gmail.com
Stojković Filip, Bg, 0638047103, filipstojkovicpt@gmail.com
Marjanović Pavle, dr. medicine, N. Bg, 063453517, pavle.marjanovic1@gmail.com
Petković Milanka, petkovicmilanka966@gmail.com
Usorac Miladinka, Austrija, 00436763073030, mila.usorac@gmx.at
Vučenov Olgica, MA psiholog, Novi Sad, 062382203, olgicavucenov@yahoo.com

Savetnici OLI metoda u superviziji

Aleksandra Rakić, sandra_rakic@yahoo.com
Aleksandra Ristivojević
Ana Trnavac
Ana Zdravković
Ana Stanojević , ana.stanojevic@elpharma.com
Ana Gavrilov, anagavrilov83@gmail.com
Biljana Živković, bilja.zivkovich@gmail.com
Gordana Bingulac, gordanab.bingulac@gmail.com,
Dragica Mihajlović, mihajlovic_dragica@yahoo.com
Đorđe Civrić, prozoruprozor@gmail.com
Ivana Ćirić,sciric3@open.telkom.rs
Irena Pilipović, irena.pilipovic@gmail.com
Ivan Gavrilović, perihoresis11@gmail.com
Jelena Pačov
Jelena Dimitrijević, jelenadimitri@gmail.com
Jelena Djuric, psihoterapijajelena@gmail.com
Luka Milosevic, luka.m1997@gmail.com
Milica Mladenović, stagodnapises@yahoo.com
Mirjana Petrić, petric.mirjana@yahoo.com
Milica Miloradović Stanković , milica_miloradovic@yahoo.com
Nataša Vasić
Nikola Savić, savic.nnikola@gmail.com
Nevena Perović, newwena@yahoo.com
Nevena Simic, simicnevena89@gmail.com
Romana Ranković
Sara Carević , victoriacarevich@gmail.com
Slađana Pavic, sladjanapavicbd@gmail.com
Tanja Todorović tanjatodorovic91@yahoo.com
Vanja Ivanović
Branka Blagojevic, brankablagojevic2@gmail.com
Divna Lalević Bosisio, cecebg@gmail.com
PetarVagić
Vladimir Ilić, vladimir.g.ilic@gmail.com

Savetnici OLI metoda u edukaciji

Aleksandar Stanković, aleksandar.stankovic@fmk.edu.rs
Aleksandra Ivošević, aleksandra7788@gmail.com
Aleksandra Janković, saska87bgd@hotmail.com
Ana Kosnicarevic, astroana988@gmail.com
Anita Rakita,
Bojana Jevtić, bjevtic6@gmail.com
Bojana Jurišić, bo5taurus@yahoo.com
Bojana Smolic, bojanasmolic@yahoo.com
Danica Milošević, danicamilosevic67@gmail.com
Danica Vranesevic, danica.vranesevic@gmail.com
Dario Antonić, wakada@gmail.com
Djulten Dvornic, gdvornic@gmail.com
Dunja Pleca, dunja.pleca@gmail.com
Dušica Joksimović, dusicajoksimovic@gmail.com
Gordana Đukić, gordana.forest.djukic@gmail.com
Gordana Kemives, kemivesgordana@gmail.com
Ivana Maričić, ivanamaricic15@gmail.com
Ivana Mikavica, ivanamikavica@gmail.com
Ivana Stanković, ivana.stankovic88@yahoo.com
Jelena Abraham, jelenaabraham@yahoo.com
Jelena Stojanovic
Jelica Jakšic, jelicajaksic@gmail.com
Jovana Milicevic, miliceviccjovana@gmail.com
Jovana Radovanović,
Jovana Repić, jocasreckovic@gmail.com
Jovana Stojkovic, jovana.stojkovic.js@gmail.com
Katarina Kocić, katarina.kocic9@gmail.com
LjiljanaStanojcic, ljilja2101@gmail.com
Maja Colic, majacolic16@gmail.com
Marija Lojanica, marija.lojanica@megaline.rs
Marija Magdalena Gajic, marijamagdalenagagic@gmail.com
Marija Milovanović, marija.milovanovic4@gmail.com
Marija Vasić, mv.tadea@hotmail.com
Marijana Stavrevski, marijanastavrevski@gmail.com
Milan Jovicic, milan1912jovicic@gmail.com
Miljana Šundić,
Mina Miljković
Miodrag Ivanovic, miodrag.misa@gmail.com
Mirjana Uzelac, mirjanasekauzelac@gmail.com
Nada Pavlovic, pavlovic_nada@yahoo.com
Nataša Sikic, natasasikic@gmail.com
Nataša Sikic, natasasikic@gmail.com
Radmila Sergijevic, radmila.s1978@gmail.com
Ruzica Reljan, ruzicare@open.telekom.rs
Ružica Petrović
Slavica Tošić, tosiccica@gmail.com
Snežana Đorđevic, zanakg65@yahoo.com
Stefan Nikolic, za.fakultet@hotmail.com
Svetlana Blagojevic, blagojevic.s@sezampro.rs
Tanja Jovančić, tanjuska91@gmail.com
Tihomir Stojkovic, tihomir.stojkovic@med.bg.ac.rs
Vesna Butrović
Violeta Dokic, mvnd@sbb.rs
Vladanka Simovic, drsimovic@gmail.com
Vladimir Petković, petkovic2004@yahoo.com
Dragana Pešaković
Marina Maksimović
Sonja Gajičić
Sanja Đoković
Bojana Šibalić
Bogdana Jovanović
Miljana Cvetković
Sandra Šušanj
Vesna Petrović
Ratko Mitrović
Jelica Vučićević
Uroš Kovačević
Dragana Milisavljević
Ivana Dimitrovska
Ana Milošević
Jovan Kusić
Verica Bešević
Svetlana Mijatović
Simone Močević
Slobodan Matić
Nemanja Nikolić
Javorka Danilović
Tamara Obrenović
Žana Kusljević
Kristina Vukomanović
Gvozden Milošević
Zorana Stojanovski
Nada Pavlović
Olivera Petrović
Nina Nikolić
Mirjana Milosavljević
Žaklina Filipović
Lidija Kuburić
Milana Malešević
Mirka Jelić
Marija Ilić
Jovana Milićević
Maja Dokić
Gordana Đukić
Jovan Jovanović
Katarina Midžak
Ivana Jakšić
Damjan Bugarski
Mina Radosavljević
Dunja Plećević
Sonja Živanović
Dina Slavojević
Sara Ristić
Tijana Vidaković
Natalija Petrović
Aleksandar Čomić
Marija Svetozarević
Leo Ivanišević
Bojana Šibalić
Marija Stanković
Mirjana Zdravković
Jovana Matović

Savetnici OLI metoda

Anela Đanković, djankovicanela@gmail.com
Vesna Dimić, savetovaliste.dimic@gmail.com 063/1119772
Dejan Stojković, dejanshmp@gmail.com, 064/2097335
Dragana Popov Tapavicki, draganapopovt@gmail.com, 060/5074900
Jovana Trbojević, jovana.trbojevic88@gmail.com, 063/7197540
Marija Vasić, cvrcolina23@gmail.com
Marko Dinić, mechkamilinko@gmail.com
Milana Lazarević, milana.jovancic160@gmail.com, 060/6681985
Milana Popović, mpmilanapopovic@gmail.com
Olgica Vučenov, olgicavucenov@yahoo.com, 062/382203
Stanislava Vučković, jovanovstanislava@gmail.com, 064/2636646
Tanja Ilijazović, tanjailijazovic@gmail.com, 064/3095020
Tanja Radović, tanja.radovicns@gmail.com, 063/8294657

Savetnici OLI metoda u superviziji

Ana Kusturić, psihologanakusturic@gmail.com, 061/2069214
Jasna Amroš-Vukelić
Jelena Vidić
Jelena Ranđelović
Jovana Škorić, jovana.skoric@ff.uns.ac.rs, 063/8759397
Lea Vujović
Marijeta Novaković, 062/8284956
Tamara Vučnić Sabo
Tamara Uzelac, uzelac.tamara@gmail.com, 062/609033

Savetnici OLI metoda u edukaciji

Aleksandra Ovuka
Anita Vasić, anitavasic987@gmail.com, 060/6304068
Dara Janković, djankovic17111@gmail.com, +387 65/705-941 Sokolac (Sarajevo)
Željka Jelić, jeliczeljka@yahoo.com, 063/591516
Jasmina Karajanov, jasmina.karajanov@gmail.com
Kristina Žigić, kristina.rodic@gmail.com, 064/2825913
Ljiljana Bandić
Maja Stojaković, majastojakovic89@gmail.com
Marija Bojat, marijabojat1@gmail.com, 063/8354444
Marko Šijačić
Milana Vujanović, milanavujanovic@yahoo.com
Mirko Miljković 069/2009703
Miroslav Stojković, miroslavgroup.miroslav@gmail, 060/0509218
Nada Vučković
Nebojša Mašić, nebojsa.masic.eu@gmail.com, 065/2079504
Neda Grbović
Nenad Mišković
Tatjana Daković
Teodora Kabić
Helena Ruža Obradović

Savetnici OLI metoda u superviziji

Emina Daskalovic – emina.daskalovic@gmail.com
Olga Milicevic – milicevicolga@yahoo.com
Anita Milosevic – anitamilosevicc@gmail.com

Savjetnici OLI metoda u edukaciji

Tatijana Raković, tatijanarakovic@gmail.com; 069 736 360
Anja Kastratović, anjax98@gmail.com; 069 795 762
Nataša Šljivić, sljivicnatasa123@gmail.com; 069 404 709
Nataša Pašić, natasazabljak@gmail.com; 069 212 156
Savina Perković, savinabar29@gmail.com; 069 138 458
Daša Živković, dasa.zivkovic@gmail.com; 069 876 873
Irena Koprivica, ikoprivica@yahoo.com; 067 594 833
Danijela Knežević, danijelaknezevic90@gmail.com; 068 828 483
Aleksandra Žugić, sasazugic@gmail.com; 068 041 322
Aleksandra Nikčević, albi1915@gmail.com; 067 417 174
Tatjana Koćalo, tatjanakocalo@yahoo.com; 069 375 994
Kristina Đukanović, kristina.djukanovic@mup.gov.me ; 067 112 198
Bojana Miletić, bojanam28@gmail.com; 067 380 612
Maja Vukićević, m.v.aragana@t-com.me; 069209302
Iva Lilić, alagiciva@yahoo.com ; 069132987
Jelena Knežević, jelenak80@t-com.me; 068821488
Teodora Delja; teodora.delja@gmail.com; 069945585
Ana Pešić, pesicpetricana@gmail.com ; 068586981
Koviljka Popović, popovic.kika@yahoo.com ; 067548799
Amela Kolar, amelakolar12@gmail.com ; 069227866
Dijana Milošević, dijana3012m@gmail.com ; 068849813

Savetinici OLI metoda

Nera Kravić Prelić
Azra Begtašagić
Miladinka Usorac

Savetnici OLI metoda na edukaciji

Aida Abaza
Dijana Malohodžić
Melisa Grahić
Vedrana Andrić

0