COCHEVI2018-12-12T20:39:09+00:00

Coachevi

style1

Koučevi OLI psihodinamskog koučinga:

Nebojša Jovanović , osnivač OLI metoda, jnebojsa1@gmail.com, 063/1575082
Maja Vučković, maja.inspireyourself@gmail.com, 065/3519563
Renata Senić, renata.senic@gmail.com, 064/2474075
Sandra Jovanović, jovanovicsandra@hotmail.com, 064/1781381
Dragana Miletić, draganamiletic3@gmail.com, 063/1934522
Jelena Orlandić,
Bojana Đurić, dj_bojana@yahoo.com, 065/8705987
Ivana Paunović, ivnpaunovic@yahoo.com, 060/4055605
Ana Gvozdić, gvozdic.ana@gmail.com, 064/2548314
Aleksandar Ružičić, aleksandaruzicic@gmail.com, 060/4031945
Dragana Deh , dragana.deh@gmail.com, 065/2355532
Jelica Petrović, petrovicns@ptt.rs, 064/1465362
Tatjana Stevanović, tatjanamomic@EUnet.rs
Marijana Vilimonović, marijana.vilimonovic@gmail.com, 060/3695509
Jasmina Mrdalj

Koučevi OLI metoda u superviziji:

Žaklina Krstić, bu.filozof@gmail.com,
Ljiljana Kljajić, kljajic.ljiljana208@gmail.com
Ljiljana Žugić, ljiljanazugic@sezampro.rs
Ljupka Nikolić, ljupkanikolic@yahoo.com
Slavica Jelača, slavica.jelaca@duvan.gov.rs,
Mirjana Kokerić, oliedukacijesmederevo@gmail.com
Vladimir Ilic, vladimir.g.ilic@gmail.com
Biljana Radulovic, librocubicularista@gmail.com
Ana Pantić, anpantic@yahoo.com
Milkica Vuletic, milkica.vuletic@gmail.com
Lenka Tosic, lenkadavid@gmail.com
Zorica Radovic, zorica_radovic@vektor.net
Jasmina Bosiocic, jasnasalon@gmail.com
Petar Vagić, petar.vagic@gmail.com
Isidora Brankovic, isidora.brankovic@gmail.com
Nastja Milivojević Đerman, nastja.milivojevic@gmail.com
Biljana Petrovic , biljanapetrovic576@yahoo.com
Dragana Jeremic, daganica@yahoo.com
Ozrenka Božić, bozicozrenka@yahoo.com

Koučevi na edukaciji na IV-naprednom nivou:

Aleksandar Pejčić
Bojana Uščumlić
Jelena Stojanović
Jelena Batar
Kristina Ilić
Lucija Šantić
Predrag Filipović
Spomenka Divljan
Zorica Petrović
Vanja Miajlović
Ivana Stanišić smuckolic@gmail.com
Vesna Knezevic v.knezevic@ikomline.net
Branislav Belajev bbelajev@gmail.com
Jasna Jovanovic jasnajovanovic@rocketmail.com
Olivera Marjanovic oliveramarjanovic75@gmail.com
Jamsina Ivanovic sulaver@gmail.com
Branka Blagojevic brankablagojevic2@gmail.com
Olivera Misic omikasinovic@gmail.com
Željka Radulovic zeljka.radulovic@novosti.rs

Koučevi na edukaciji na III-naprednom nivou:
Biljana Pacoški
Jelena Marić
Lidija Grujić
Ljiljana Kačarević
Marta Jovanović
Milka Dinić Jelić
Miloš Ivković
Nela Sladojević
Olivera Bižić, bizic@europe.com,
Olivera Milutinović
Slađana Dragojević
Aleksandar Stankovski, astankovski@gmail.com
Dušan Relic, dusan.relic@outlook.com
Olivera Milicevic, olivera.milicevic@gmail.com
Ivana Đurić, ivana.djuricc@gmail.com
Nadežda Jevtic, nadica.jevtic.81@gmail.com
Olja Stupar, suncokretbgd@gmail.com
Dragana Đorđević , draganadjordjevic777@yahoo.com  
Đorđe Civrić,  djordjecivricpdk@gmail.com 
Marija Marjanović,  marija.marjanovic76@gmail.com  
Olja Stupar,  suncokretbgd@gmail.com 
Ivana Đurić, ivana.djuric@gmail.com
Nadežda Jevtić, nadica.jevtic.81@gmail.com

Koučevi na edukaciji na III-naprednom nivou:

Jovana Repić, jocasreckovic@gmail.com
Milan Jovičić, milan1912jovicic@gmail.com
Violeta Dokić, mvnd@sbb.rs
Mirjana Uzelac, mirjanasekauzelac@gmail.com
Gordana Kemiveš, kemivesgordana@gmail.com
Djulten Dvornić, gdvornic@gmail.com
Marija Magdalena Gagić, marijamagdalenagagic@gmail.com
Radmila Sergijević, radmila.s1978@gmail.com
Jovana Stojković, jovana.stojkovic.js@gmail.com

Koučevi na edukaciji na I-uvodnom nivou:

Milovanovic Bojana, milanovicbojana75@gmail.com
Danica Brkovic
Mirjana Knezevic Kalapac
Milutin Lazic

Koučevi na edukaciji OLI metoda na IV – master nivou

Gabriela Tričković, gabitrickovic@gmail.com, 065/34 05 040
Ivan Zdravković, ivan.zdravkovic71@gmail.com, 063/13 12 146
Ljiljana Petrović, ljiljana.petrovic27@gmail.com, 064/07 67 209
Olivera Stojanović, oljana04061979@yahoo.com, 069/36 39 573
Tatjana Spasić, tatjanaa72@gmail.com, 063/80 03 271

Koučevi na edukaciji OLI metoda na II – bazičnom nivou

Milena Cvetković
Marina Simić
Milica Jakovljević
Lidija Mitić
Slavica Stepanović

Koučevi na edukaciji OLI metoda na I – uvodnom nivou

Darko Cvatković
Ivana Šarac
Aleksandra Krstović
Jelena Pejić
Jelena Mišić
Sonja Živković
Vladimir Stošić
Vladimir Mitrović

Koučevi na edukaciji OLI metoda na IV – master nivou

Gabriela Tričković, gabitrickovic@gmail.com, 065/34 05 040
Ivan Zdravković, ivan.zdravkovic71@gmail.com, 063/13 12 146
Ljiljana Petrović, ljiljana.petrovic27@gmail.com, 064/07 67 209
Olivera Stojanović, oljana04061979@yahoo.com, 069/36 39 573
Tatjana Spasić, tatjanaa72@gmail.com, 063/80 03 271

Koučevi na edukaciji OLI metoda na II – bazičnom nivou

Milena Cvetković
Marina Simić
Milica Jakovljević
Lidija Mitić
Slavica Stepanović

Koučevi na edukaciji OLI metoda na I – uvodnom nivou

Darko Cvatković
Ivana Šarac
Aleksandra Krstović
Jelena Pejić
Jelena Mišić
Sonja Živković
Vladimir Stošić
Vladimir Mitrović

Kandidati na edukaciji za life coaching OLI metoda na bazičnom nivou edukacije:

1. Olivera Knežević, knezevicolja2502@gmail.com
2. Marko Bajović, markobajovic7@gmail.com
3. Miloš Đelević, milos.djelevic@voli.co.me 067 179 043
4. Kristina Đukanović, kristina.djukanovic@mup.gov.me 067 112 198

Kandidati na edukaciji za koučeve na IV naprednom nivou edukacije:

Amra Deliomerović
Dalibor Bradvić